Dotsent-prof. Dr, õppeprogrammi juht

Dotsent-prof. Dr Ingrid Pappel on Infotehnoloogia teaduskonna liige, magistriõppe prodekaan ning Eesti Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) magistrikava e-valitsemise tehnoloogiad ja teenused juht.  Tal on üle 20-aasta pikkune kogemus erinevates e-riigi lahendustega seotud arendusprojektides. Ingrid viib avaliku sektori ametnikele läbi seminare ja koolitusi, mis on seotud e-riigi arendamise ning digimuutustega. Ta on töötanud projektijuhina mitmetes digitaalsete dokumentide haldussüsteemide rakendamisega seotud riiklikes arendustes, näiteks dokumendivahetuskeskus (DEC) ja riigiportaal www.eesti.ee

Ingrid on ka Digiriigi tehnoloogiate ja arhitektuuri uurimisrühma juht, kus tegeletakse uurimisteemadega, mis on seotud sellega, kuidas valitsused saavad oma kodanike vajadusi ja nõudmisi täita. Uuring keskendub digiriigi ökosüsteemidele, uurides tehnoloogiaid, mis toetavad digimuutusi. See hõlmab arusaamist arhitektuurivajadustest ja nõuete kavandamisest ettevõtte arhitektuuri arvestades.

UURIMISRÜHM

Regina Erlenheim

TalTechi IT teaduskonna doktoriõppekava juht

Regina uurimisvaldkonnad on avalike teenuste kujundamine ja rakendamine ning ettevõtlusalaste talentide arendamine ülikoolis.

JbxO2luF_400x400

Alex Norta

Dotsent

Alex keskendub hetkel e-valitsuse mudelite loomiseks kõikidele plokiahelatehnoloogiatele ja nuti-lepingu Dapi arendamisele.

Richard Dreyling

Nooremteadur 

Richardi uurimistöö keskendub automatiseerimise ja pilveplatvormide integreerimisele virtuaalsete assistentide abil valitsusteenuste kasutamiseks KrattAI algatuse kaudu.

teona.headshot

Teona Gelashvili

Nooremteadur 

Teona uurimistöö keskendub teguritele, mis mõjutavad tänapäeval kodanike valmisolekut võtta kasutusele riiklike teenuste jaoks virtuaalset assistenti läbi KrattAI.

Eric.headshot

Eric Jackson

Nooremteadur 

Eric Jacksoni uurimisvaldkonnad on avaliku sektori digitaalse ümberkujundamise ja piiriülese e-teenuse rakendamise mõistmine KrattAI algatuse raames

Paul Liias

Nooremteadur 

Pauli uurimistöö keskendub uudse e-valitsemise lahenduse väljatöötamisele, et võimaldada kosmoseliikluse korraldamiseks ülemaailmset koostööd.

ÕPPETÖÖ JA PROJEKT

Aivi Remmelg

Programmijuhi abi

Untitled

Anastasiia Dudko

Õppetöö konsultant

Merilin

Merilin Liutkevicius

Projekti koordinaator

Taivo

Taivo Kangilaski

Projekti koordinaator

6568

Pirjo-Andra Põõsaste

Projekti assistent

etEesti