Koolitame digiriigi muutuste juhte

JÄRGMISE PÕLVKONNA DIGIRIIK

NEWS

E-riigi tehnoloogiad ja teenused magistriõppe infotund 2022 juba 10. märtsil!

Meie TalTech E-riigi tehnoloogiate ja teenuste magistriõppekava annab teadmisi kui ka kogemusi, mis on vajalikud tehnoloogiliste muudatuste elluviimiseks nii teoorias kui praktikas. Olete oodatud kuulama meie praeguste ja endiste magistrantide sissejuhatust ja eriala tutvustust.

Registreeri infotundi ⇒ https://fienta.com/taltech-mastersweek

Infotehnoloogia teaduskond jagas täna 2021. aasta tunnustused meie suurepärastele teadlastele ja kallitele kolleegidele. Meie uurimisrühmast tunnustati Ingrid Pappelit , kes pälvis järgmised tiitlid: aasta teadlane ja aasta teadusartikli kaasautor

Eesti valitsus teeb Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) kaudu tulemuslikku koostööd Strathmore Business Schooliga, mille läbivaks eesmärgiks on edendada uut rahvusvahelist partnerlust digitaalse transformatsiooni vallas Aafrikas.

Sellest sügisest alustas uus õppeprogramm “Master in Artificial Itelligence for public services (AI4GOV)“, mis valmistab ette tulevaseid liidreid ja eestvedajaid tehisintellekti vallas tuues uuenduslike tehnoloogiaid avalikesse teenustesse.

MSc E-riigi tehnoloogiad ja teenused

Magistriõpe annab üliõpilastele laialdased teadmised kaasaegse riigi arendamisest, üleminekust e-riigile ja paberivabale asjaajamisele. Lisaks sellele hõlmavad õpingud laia ülevaadet uutest tehnoloogiatest ning e-riigi haldus- ja õigusaspektidest. 

VIIMASED ÜRITUSED

NGGS 2022 toob sümpoosioni vormis kokku akadeemiliste ringkondade, valitsuse ja erasektori sidusrühmad, et mõista järgmise põlvkonna digiriigi probleeme tehnoloogia, hariduse, valitsuse ja õiguse interdistsiplinaarsetest vaatenurkadest ning teha koostööd.

iStock-1132912672-696x391
E-valitsemine Eestis

Huvitav ülevaade "Eesti e-valitsemisest: meie kodanike andmete privaatsuse, turvalisuse ja e-teenuste juurdepääsetavuse tasakaalustamisest." Meie NGDS uurimisrühma liige, Eric Blake Jackson.

EIT Digital suvekool

Suvekoo toimus koos 35 osalejaga erinevatest Euroopa ja Aasia riikidest.

etEesti